Пн, 10.08.2020, 11:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителя математики     Полтавської Оксани Василівни

Афоризми
Нова школа
Корисні кнопки
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Про сайт
Головна » 2018 » Січень » 16 » Курси підвищення кваліфікації - 2018
14:42
Курси підвищення кваліфікації - 2018

Курси підівищення кваліфікації для вчителів математики у КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" (педагоги-майстри) з 09.01.2018 по 02.02.2018

Першими слухачами курсів підвищення кваліфікації за напрямом "Математика" на початку 2018 року стали вчителі математики (педагоги-майстри) Валківського району: Котенко Наталія Михайлівна (Валківський ліцей імені О.Масельського) та Полтавська Оксана Василівна (Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка)

Із інформаційних новин кафедри методики природничо-математичної освіти Харківської академії неперервної освіти  http://mpmokafedra2.blogspot.com/2018/01/2018.html

Старт вчителів математики у 2018 році

Успішно розпочалося навчання на курсах підвищення кваліфікації у 2018 році. Початок поклали вчителі-майстри (учителі вищої кваліфікаційної категорії; багато з них мають звання «Старший учитель», учитель-методист), які з цікавістю слухали лекції, брали участь у практичних заняттях, активно ділилися власним досвідом.  Наприклад, Л.В.Шаповалова розповіла про графічний спосіб розв’язування систем рівнянь і нерівностей з параметром. 

      Особливо сподобалися вчителям-методистам лекції, прочитані професором Є.П. Неліним (особливості розв’язування нестандартних математичних задач як засіб розвитку креативності учнів), зав. кафедри С.В.Каплун (використання інноваційних технологій: практичний аспект), викладачем Т.В.Поповою (використання взаємозв’язків імовірнісно-статистичної зміствої лінії математики), старшим викладачем З.І. Кравченко (методика формування математичних понять).
  Нам дуже приємно, що досвідчені, наполегливі вчителі математики відкриті до навчання, що їм було цікаво й на заняттях, присвячених дистанційній освіті.


   
Наші майстри, ми вас чекаємо на курсах підвищення кваліфікації! Дуже приємно і цікаво з вами працювати! 

Переглядів: 200 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Годинник
Калькулятор
Моя Україна
Українською? Так!
Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання