Сб, 20.04.2024, 14:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт вчителя математики     Полтавської Оксани Василівни

Афоризми
Нова школа
Корисні кнопки
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Про сайт

Олімпіади та конкурси

Олімпіада з математики  2016/2017

Завдання І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 2016.docx

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики 2016/2017 н.р.doc

Відповіді та пояснення до завдань ІІ етапу олімпіади з математики 2016/2017 н.р.doc

Кенгуру 2017

http://kangaroo.com.ua

Завдання рівень "Малюк 2".pdf

Завдання рівень "Малюк 3,4".pdf

Завдання рівень "Школярик".pdf

Завдання рівень "Кадет".pdf

Завдання рівень "Джуніор".pdf

Завдання рівень "Випускник".pdf

Відповіді на завдання Кенгуру 2017.pdf

Критерії оцінювання завдань Кенгупу 2017.pdf

 

16 березня 2017 року 27 учнів Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру-2017".

Кенгуру 2016

30 учнів Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С.Буряка взяли участь у математичному конкурсі "Кенгуру-2016".

Відмінний результат отримали Стеценко Тетяна, учениця 10 класу, та Жакун Нікіта, учень 2 класу.

  

"КЕНГУРУ" СКЛИКАЄ ДРУЗІВ

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.

У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати цей конкурс і у своїх країнах, що забезпечило подальший потужній успіх гри.

У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.

Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладач якого Пенцак Євген Ярославович був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні. Завдяки його зусиллям і викладачів кафедри математики ліцею та при підтримці вчителів-ентузіастів із різних областей України конкурс став бажаним гостем у багатьох українських школах, ліцеях, гімназіях. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже пів-мільйонаучасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років. Вагому підтримку та сприянняконкурс отримав з боку відділу роботи з обдарованою молоддю Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти та науки України.

Багато років плідно працюють координаторами конкурсу «Кенгуру» наші колеги з усіх регіонів України. Важко переоцінити вклад у розвиток конкурсу та в цілому математичної освіти в Україні Стрельченко Нелі Наумівни (координатора Харківської області), Малько Валентини Митрофанівни (АР Крим), Мітельмана Ігора Михайловича (Одеська область), Павлова Олександра Леонідовича (Донецька область), Кириченко Галини Федорівни (Запорізька область), Бардакової Олени Георгіївни (Сумська область), Мальованої Галини Миколаївни (Івано-Франківська область), Коробової Людмили Григорівни (Чернівецька область), Василенко Олени В’ячеславівни (Київська область) та інших наших друзів з усіх куточків України.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

З 2000 року оргкомітет конкурсу, за сприянням Міністерства освіти та науки України та АР Крим, проводить літні зустрічі в мальовничому містечку Лівадія поблизу Ялти. Учні з різних регіонів України мають можливість поспілкуватися з організаторами конкурсу, знайти нових друзів і, звичайно, попрацювати над цікавими задачами. За сім років учасниками таких зустрічей були понад 800 «кенгурят» з нашої держави, а також школярі з Румунії, Литви, Болгарії, координатори конкурсу з Польщі. Наші діти мали змогу побувати в аналогічних таборах у цих країнах.

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

У М О В И

організації та проведення

Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру” у 2016 – 2017 н.р.

Відповідно до повноважень, делегованих  Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" та Листа МОН № 1/9-427 від 10.08.2016 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

1.  Оргкомітет конкурсу

Організація та проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» покладається на організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Дії оргкомітету з організації та проведення конкурсу регламентуються “Положенням про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"” (наказ МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.12 року)  цими умовами, Листом МОНмолодьспорту № 1/9-427 від 10.08.2016 року планом  заходів, що додається, та вимогами Міжнародної асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

Адреса оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700, (032) 2920645

e-mail: kangaroo.konkurs@gmail.com;  www.kangaroo.com.ua.

2. Участь у конкурсах

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу в своєму навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює ЗАЯВКУ 1 на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви (КВИТАНЦІЇ) не пізніше 10 листопада 2016 року для участі у Першиму етапі, та ЗАЯВКУ 2 не пізніше 12 лютого 2017 року для участі у Другому - Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2017».

Лист щодо врегулювань деяких питань, пов’язаних з організацією та проведенням Всеукраїнського та Міжнародного етапів математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні у 2016/17навчальному році.

3. Порядок проведення конкурсу

Організацію та проведення конкурсу в регіонах здійснюють регіональні координаційні центри та регіональні координатори. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього навчального закладу.

Конкурс проводиться у два етапи: осінній (листопад-грудень) та весняний (березень). Обидва конкурси незалежні між собою.

Мета першого етапу Конкурсу - пропедевтика знань та умінь учнів 2-6 класів. Цей етап Конкурсу проводиться за завданнями, визначеними Організаційним комітетом.

Мета другого етапу Конкурсу - поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.

Перший етап проводиться в один день 9 грудня 2016 року, Другий етап - в один день 16 березня 2017 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.

Регіональні організатори математичного конкурсу «Кенгуру»

План заходів щодо організації Міжнародного математичного конкурсу  «Кенгуру» в Україні у 2016/2017 навчальному році 

Регіональні організатори

Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

4. Зміст і структура завдань

Перший етап Конкурсу проводиться за завданнями, що визначені Організаційним комітетом.

Другий етап Конкурсу проводиться за завданнями Асоціації, що затверджуються на міжнародній конференції представників країн-учасниць Асоціації

5. Підбиття  підсумків конкурсу

Збір та обробка результатів учасників конкурсу проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних. Збору та обробці підлягають прізвища та імена учасників, дані про їх загальноосвітні навчальні заклади, класи, а також відповіді на завдання конкурсу. Факт відправки загальноосвітніми навчальними закладами бланків відповідей та бланків реєстрації учасників конкурсу на обробку означає, що загальноосвітній навчальний заклад гарантує наявність згоди батьків (або законних представників) учнів на необхідну для проведення конкурсу обробку персональних даних авторів відправлених відповідей та несе всю зумовлену цим відповідальність і дає свою згоду на оприлюднення результатів навчального закладу в регіональному та всеукраїнському рейтингах.

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після проведення кожного з етапів.

Офіційні результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2017» розміщується на сайті: www.kangaroo.com.ua.

6. Відзначення учасників конкурсу та фінансування

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

Примітка: З метою виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" і Листа МОН № 1/9-427 від 10.08.2016 року та згідно з цими Умовами всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.

Львівське відділення Укрексімбанку

Р/р 260010060560  МФО 325718, код 22360064 (з поміткою “Благочинні пожертви”)

Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”

Вхід на сайт
Пошук
Календар
Годинник
Калькулятор
Моя Україна
Українською? Так!
Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання